Hopp til hovedinnhold Hopp til søk Gå til hovednavigasjon

Adapterring for Holosun Flipcaps, forbindelsesring mellom Killflash eller Flipcap og Holosun sikter 503BU/CU/GU og HS515BU/CU/CM/GM

Produktinformasjon "Adapterring for Holosun Flipcaps, forbindelsesring mellom Killflash eller Flipcap og Holosun sikter 503BU/CU/GU og HS515BU/CU/CM/GM"

Adapterring (framlinse) for HOLOSUN beskyttelseskapper, tilkoblingsring mellom kill flash eller beskyttelsesklaff, kompatibel med 503BU/CU/GU og HS515BU/CU/CM/GM.

Adapterringen for objektivlinsen er designet for rask og elegant montering av en strupe for å redusere lysrefleksjoner og en flip-linsebeskyttelse for HOLOSUN-reflekssikter i serien 503 og 515. Ringen kan enkelt festes på strupen eller flip-beskyttelsen og deretter skrus inn i den fremre optikken. Den overbeviser med sin kompakte design og ekstreme holdbarhet takket være den robuste duralumin-konstruksjonen. Kompatibel med HS-FLIP-CAP-SMALL og HS-KILL-FLASH-503+515.

  • For den fremre optikken/ okulærlinsen
  • Enkel og rask håndtering med en gjengelås.
  • Robust konstruksjon i duraluminium.
  • Rask montering
  • Kompatibel med HS-FLIP-CAP-SMALL og HS-KILL-FLASH-503+515

Main Data

  • EAN: 4055132001704
  • Customs tariff number: 90139005000

Tekniske parametere

  • Driftstemperatur: -30°C - 60 °C
  • Storage Temperature: -40°C - 70 °C

Mekaniske parametere

  • Mål: 33x28x13 mm
  • Materiale: Aluminium
  • Boligfarge: svart
  • Vekt: 7 g

Holosun

  • BKA exception: nei

Produktets sikkerhetsinformasjon

Produsent

Picotronic GmbH
Rudolf-Diesel-Str.2a
56070 Koblenz
Deutschland
[email protected]

Ansvarlig økonomisk operatør

Picotronic GmbH
Rudolf-Diesel-Str.2a
56070 Koblenz
Deutschland
[email protected]


Kjøp HS-ADAPTER-RING på Amazon
Housing color: schwarz

Questions & Answers (0)


Want to ask a question about the product?

We're here to help! Your questions are valuable to us.