Hopp til hovedinnhold Hopp til søk Gå til hovednavigasjon

Glock MOS - adapter for plattform (unntatt 43/43X/48 MOS), modell RMR, kompatibel med Holosun 407/5…

Produktinformasjon "Glock MOS - adapter for plattform (unntatt 43/43X/48 MOS), modell RMR, kompatibel med Holosun 407/5…"

Holdbar, presis og flerdimensjonal.

Denne installasjonsplaten sikrer trygg og presis montering av populære rødpunktsikter på Glock MOS-pistolen. Den er ideell for skyttere som krever maksimal stabilitet, repeterbarhet og materialkvalitet, enten for sportsskyting, taktisk bruk eller i tjeneste.

Perfekt for de som ønsker å kombinere Glock MOS-systemet med et robust og høykvalitet rødpunktsikte for å øke presisjon, hastighet og pålitelighet.

  • Kompatibilitet med Glock MOS: Kompatibel med Glock 17, 19, 22, 23, 34, 35, 45 (MOS-modeller).
  • Kompatibilitet med sikte: Kompatibel med Trijicon RMR og modellene Holosun 407C, 507C, 508T, 507COMP.
  • Motstandsdyktig materiale: Laget av høykvalitets aluminium 7075-T6. Varmebehandling og sort anodisering - slitesterk, ripebestandig og korrosjonsbestandig.
  • Bearbeidingspresisjon: CNC-fresing for en perfekt passform. Lav profil for en ideell visningsvinkel.
  • Installasjon av monoblokk: Monoblokkdesign med høye støttepunkter for sikker festing. Inkluderer festeskruer og verktøy.

Leveringsomfang

1x Adapterplate for rødpunktsikte

1x Kontakter

1x Unbrakonøkkel

Mekaniske parametere

  • Materiale: Aluminium
  • Boligfarge: svart

Butikk+Nett

  • Leveringsomfang: 1x Adapterplate for rødpunktsikte

1x Kontakter

1x Unbrakonøkkel

Produktets sikkerhetsinformasjon

Produsent

Picotronic GmbH
Rudolf-Diesel-Str.2a
56070 Koblenz
Deutschland
[email protected]

Ansvarlig økonomisk operatør

Picotronic GmbH
Rudolf-Diesel-Str.2a
56070 Koblenz
Deutschland
[email protected]

Housing color: schwarz

Fragen & Antworten (0)


Möchten Sie eine Frage zum Produkt stellen?

Wir sind hier, um zu helfen! Ihre Fragen sind für uns wertvoll.